Tasarım Ekibi

Tasarım CAD

Türkiye’de 3 istasyon VISI CAD kullanılmaktadır. Çin fabrikamızda UG, Pro-E, Auto-CAD, MOLDFLOW kullanılmaktadır.
CAM
Türkiye’de 1 istasyon TEBIS kullanılmaktadır. Çin fabrikamızda
Power MILL ve TEBIS kullanılmaktadır.
 

Tasarım Ekibi

     Scala Mould olarak tasarımın, işimizin en önemli parçası olduğunun bilincindeyiz. Üretimin kusursuz olmasında, tasarımın en sağlıklı şekilde yapılması önem arz etmektedir. Bu nedenle Scala Mould tasarım ekibimiz dahilinde; Türkiye’de 3 istasyon VISI CAD ve CAM kullanılmaktadır. Bu özel ürünler, en kusursuz tasarımı, tüm hatalarıyla sunar. Dünya genelinde hacim kalıpçılığı ve saç kalıpçılığının en önemli ürünlerinden olan bu yazılım, uzmanlar tarafından en özel tasarımları oluşturmakta kullanılmaktadır. Tamamen bilgisayar destekli olan bu yazılımlar, yapay zekaya yakın şekilde sonuçlar elde edilmesinde önemli etkilere sahiptir. Benzersiz sonuçların alındığı bu yazılımlar, firmamızın üretimlerinin başlangıç aşamasını oluşturmaktadır.

Mükemmel Tasarımlar Mükemmel Sonuçlar

     Kalıp sisteminin en önemli aşaması, tasarım düzeyidir. Bu nedenle yazılımın kusursuz olması, kullanan kişilerin uzman olması büyük öneme sahiptir. Scala Mould tasarım ekibimiz bu anlamda yetişmiş, işinin uzmanı kişilerden oluşur. Ayrıca Çin Fabrikamızda UG, Pro-E-CAD, MOLDFLOW yazılım ürünleri kullanılır. Genel olarak plastik kalıp sistemlerinin tasarımlarının oluşturulduğu bu yazılımlar, bu alanda ki ürünlerin en doğru ve mükemmel şekilde üretilmesinde önemli rol oynamaktadır. Çin’de bulunan fabrikamızda, farklı yazılımları kullanan, bunların test ve geliştirmelerini yapan 170 civarında mühendisimiz çalışmaktadır. tasarımın bel kemiği olan yazılımlar, yüksek derecede deneyimli bir ekip tarafından kullanılmalı ve benzersiz üretkenliklerle, her zaman firmamıza etkin değerler katmalıdır. Bu prensiple, tüm çalışanlarımız hizmet sunmaktadır.

Her Zaman Kusursuz Tasarımlar

     İşimizin hata kabul etmediğinin bilincinde olan tasarım ekibimiz, deneyimleri ve performanslarıyla en mükemmel olanı üretme çabasındadır. Bu çaba, bizim müşterilerimize her zaman mükemmel ürünler sunmamıza destek olur. En küçük bireyinden, en önemli çalışan ekibine kadar, herkes aldığı sorumluluğun farkındadır. Profesyonel Scala Mould tasarım ekibimiz sorunlardan arındırılmış, her türlü olasılığın gözden geçirilmiş, benzersiz bir şekilde iş akşına sahiptir. Bu iş akışı içinde herkes üzerine düşen görevi en mükemmel şekilde, özverili olarak gerçekleştirmektedir. etkileyici sonuçları almamızda, memnun müşterilere sahip olmamızda, yazılımların ve tasarım ekibimizin büyük öneme sahip olduğunu farkındayız. Bu nedenle onların gelişimine yönelik olarak, her türlü çalışmayı destekler, her türlü gelişimi takip etmelerinde yardımcı oluruz.