Makina Parkuru

     İşimizin özünde, malzeme işlemek, istenilen hale getirmek, kusursuz şekilde müşterilerimize teslim etmek geliyor. Tüm bunlar için iyi bir mühendislik ve kaliteli makinelerin olması şart. Yapılan büyük yatırımlar sayesinde, sektörün talep edebileceği tüm ürünlerin imalatını, rahatlıkla yapabilecek kapasitede makineler gerekmektedir. Scala Mould makine parkurumuz bu anlamda, rakiplerinden çok üstün donanıma sahip, benzersiz ve üretim destekleyicidir. Her istenilen ürün için yazılım odaklı, tam otomatik makinelerle, kusursuz sonuçları almaktayız. Bu anlamda kapasite artırımına yönelik olarak gerekli olan yeni makineler de sisteme hızlı şekilde entegre edilmektedir. 

Scala Mould Teknoloji Odaklı Makineler Kullanır

Scala Mould olarak, son teknoloji ürünleri tercih ediyoruz. Bunun için her zaman AR-GE çalışmalarıyla, etkin ve benzersiz sonuçlara odaklanıyoruz. Bizden istenen ürünlerin tasarımında kullanılan makinelerin, en etkin ve kusursuz şekilde aktif olması Scala Mould makine parkurumuz sayesinde mümkün olmaktadır. Hat boyları, ürün işleme kapasiteleriyle benzersiz bir kalıp makinesi parkurumuz bulunmaktadır. Sonuç odaklı olan iş akışımız, en minimum hatayla, en yüksek performansı almaya yöneliktir. Bu anlamda, gerekli olan tüm makineler, Dünya standartlarında ve yüksek teknolojiye sahiptir. 

3-eksen

Kalıp Üretiminde Kullanılan Makinelerimizden Bazıları

Scala Mould makine parkurumuz içinde;

  • 5 Eksen Finish Yüzey İşleme CNC Makinesi (Fida D321)

Eksen Hareketleri: 3.000 x 2.200 x 1.100 

Maksimum İş Yükleme Kapasitesi: 7.000 kg/ m²

İş Mili Devri: 24000 RMP

  • Maxee Çift Kafa Dalma EDM Makinesi (P-309)

Eksen Hareketleri: 2.100 x 1.000 x 60

Maksimum İş Parçası: 4.000 x 2.000 x 1100

Her ili tarafa C eksen bulunmaktadır.

  • Kalıp Alıştırma Presi (Hürsan)

Tabla Ölçüleri: 3.000 x 2.000

Maksimum Kalıp Açma: 2.700

Maksimum Kalıp Yükleme: 40 Ton

Maksimum Alıştırma basıncı: 500 Ton

     Görüldüğü gibi üretim hattımızda bulunan makinelerin tümü, yüksek kapasiteli, geniş hacimlere sahip, gelen her talebi en doğru şekilde karşılayabilecek düzeydedir. Her bir makine özel yazılımlarla, teknolojik bir otomasyona sahip olmakla birlikte, kapsamlı olarak üretimde hatasız ve hızlı üretimi destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu benzersiz makine parkuru sayesinde, ülkemizden ve yurt dışından gelen tüm siparişleri, en hızlı ve doğru şekilde hazırlayarak, iletmekteyiz.

kalip-alistirma

Türkiye Fabrika Makine Parkuru - Manuel Tezgahlarımız

turkiye-makine-parkurumuz

 

Çin Fabrikamızdaki Makine Parkuru

turkiye-makine-parkurumuz

turkiye-makine-parkurumuz